بله برون

مراسم بله برون، یکی از رسوم زیبای ازدواج به سبک ایرانی است که در آن، خانواده داماد بهمراه هدایایی زیبا، به خانه عروس می روند تا به اصطلاح، پاسخ مثبت عروس را بگیرند و آماده تدارک برای مراسم عقد و عروسی شوند.

آنچه در این مراسم به یادگار می ماند، عکسهای زیبای دو خانواده و عروس و داماد در کنار یکدیگر است که استفاده از یک دیزاین زیبا و جایگاه چشم نواز برای آن، عکسهای یادگاری را بسیار زیباتر و چشم نواز خواهد کرد.

همچنین، هدایای خانواده داماد برای عروس نیز بهتر است با گلهای رنگارنگ تزیین شوند تا حداکثر هارمونی در فضای مراسم، ایجاد شود.

نکات مهم:

مشتری می تواند تمام، یا بخشی از هر دیزاین را انتخاب نماید. همچنین می تواند دیزاینها را بصورت ترکیبی و تلفیقی درخواست نماید. در این صورت، مجموع قیمت دیزاین، معادل مجموع قیمت اجزا و طبق تعرفه فلورینا محاسبه و اعلام خواهد شد.

در تمامی دیزاینها، انتخاب تم رنگ جزو حقوق مشتری است و مشتریان گرامی می توانند تمامی دیزاینها را طبق تم مورد علاقه خود درخواست نمایند.

مشتری می بایست وجه دیزاین را حداکثر ۲ روز قبل از مراسم تسویه نماید. بمنظور قطعیت رزرو، ۵۰% وجه دیزاین همزمان با رزرو و ۵۰% الباقی، دو روز قبل از مراسم، تسویه می شود.

متناسب با هر دیزاین، بمنظور تعهد مشتریان گرامی به عودت صحیح و سالم و کامل وسایل دیزاین، ۳۰% مبلغ دیزاین بعنوان وجه الضمان دریافت می شود. این وجه همزمان با عودت وسایل، به حساب مشتریان گرامی عودت خواهد شد.

قیمت دیزاینها با توجه به تاریخ مراسم، فصول سال و سایر علل دیگر، می تواند متغیر باشد. به همین دلیل، جهت اطلاع از قیمتها، با فلورینا تماس بگیرید.

قیمتهای اعلامی به مشتریان گرامی، بدون احتساب کرایه حمل و نقل وسایل و ایاب و ذهاب تیم اجرا خواهد بود. هزینه کرایه، متناسب با محل مشتری، از مبدا دفتر فلورینا واقع در دیباجی جنوبی، محاسبه خواهد شد.

مدل “الناز”

طرح بله برون مدل “الناز”

در این دیزاین، از سازه بک به شکل مستطیل با ارتفاع دو و طول دو متر استفاده شده است. همچنین، روی میز جلو، با یک الی ۲ جام گل، و همچنین گل آبشاری به طول بیش از ۱۵۰ سانتیمتر، تزیین خواهد شد. این دیزاین جزو مدلهای اقتصادی با قیمت مناسب است که تم رنگ، به دلخواه عروس و داماد خواهد بود. گلهای مورد استفاده در مدل الناز، ترکیبی از گل رز هلندی و گلهای فصل خواهد بود. لازم به ذکر است باکسهای پلکسی گلاس برای هدایا، مجزا از طرح است و به تعداد مورد نیاز، به دیزاین اضافه می شود.

جهت رزرو و هماهنگی و همچنین اطلاع از قیمت، با همکاران ما تماس بگیرید.