تولد

در این بخش می توانید از بین دهها طرح اجرا شده توسط تیم فلورینا، یکی از آنها را به سلیقه خود و متناسب با سن و جنسیت و علایق فرد مورد نظر، انتخاب کرده و به ما سفارش دهید.

حتما به این نکته توجه نمایید که فرآیند رزرو و سفارش دیزاین تولد، فقط و فقط بصورت تلفنی یا حضوری قابل انجام است.

نکات مهم:

مشتری می تواند تمام، یا بخشی از هر دیزاین را انتخاب نماید. همچنین می تواند دیزاینها را بصورت ترکیبی و تلفیقی درخواست نماید. در این صورت، مجموع قیمت دیزاین، معادل مجموع قیمت اجزا و طبق تعرفه فلورینا محاسبه و اعلام خواهد شد.

در تمامی دیزاینها، انتخاب تم رنگ جزو حقوق مشتری است و مشتریان گرامی می توانند تمامی دیزاینها را طبق تم مورد علاقه خود درخواست نمایند.

مشتری می بایست وجه دیزاین را حداکثر ۲ روز قبل از مراسم تسویه نماید. بمنظور قطعیت رزرو، ۵۰% وجه دیزاین همزمان با رزرو و ۵۰% الباقی، دو روز قبل از مراسم، تسویه می شود.

متناسب با هر دیزاین، بمنظور تعهد مشتریان گرامی به عودت صحیح و سالم و کامل وسایل دیزاین، ۳۰% مبلغ دیزاین بعنوان وجه الضمان دریافت می شود. این وجه همزمان با عودت وسایل، به حساب مشتریان گرامی عودت خواهد شد.

قیمت دیزاینها با توجه به تاریخ مراسم، فصول سال و سایر علل دیگر، می تواند متغیر باشد. به همین دلیل، جهت اطلاع از قیمتها، با فلورینا تماس بگیرید.

قیمتهای اعلامی به مشتریان گرامی، بدون احتساب کرایه حمل و نقل وسایل و ایاب و ذهاب تیم اجرا خواهد بود. هزینه کرایه، متناسب با محل مشتری، از مبدا دفتر فلورینا واقع در دیباجی جنوبی، محاسبه خواهد شد.

تم بالون

تم “بالون”

این دیزاین، شامل یک سازه جایگاه با بیش از ۵ متر گل آرایی، یک بالن همراه با گل آرایی، دو عدد جام گل، باکس عدد سن و شمع آرایی (به سلیقه مشتری خواهد بود. قیمت تقریبی دیزاین، حدود ۳ الی ۴ میلیون تومان است.

تم “قوی سپید”

تم “قوی سپید”

در اجرای این تم، میز اصلی بر عهده مشتری است. در این دیزاین، گل خطی به طول تقریبی ۱۰۰ سانتیمتر، ۴ عدد جام گل و استند عدد سن اجرا خواهد شد.

ترکیب گل، رز هلندی و گلهای فصل است که بر اساس سلیقه و انتخاب رنگ مشتری، اجرا خواهد شد. در فصول سرد، از گلهای میخک و داوودی و در فصل گرم، از گل لیسین توس استفاده خواهد شد.

برای رزرو، با دفتر فلورینا تماس بگیرید.

تم “رنگین کمان”

تم “رنگین کمان”

این تم، یک تم کودکانه است ولی به دلیل استفاده از گل، برای بزرگسالان خصوصا بانوان جوان، بسیار زیباست. در اجرای این دیزاین، از ۳ عدد میز استوانه سفید با ارتفاع ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ سانتیمتر، دو عدد جام گل، ۶ عدد قفس گل آرایی شده، استند رنگین کمان و تعدادی شمع استوانه استفاده شده است. تمان رنگبندی ها، طبق سلیقه مشتری قابل تغییر خواهد بود. برای رزرو، با دفتر فلورینا تماس بگیرید.

تم “جنگل”

تم “جنگل”

در این تم، از بادکنکهای رنگارنگ، بادکنک حیوانات، بنر با طرح جنگل یا طبیعت و سایر عناصر کودکانه استفاده خواهد شد. تمامی اجزا، با سلیقه مشتریان قابل تغییر است.

برای رزرو، با تیم فلورینا تماس بگیرید.

تم “یونی کورن”

تم “یونی کورن”

در این تم، از بادکنک آرایی و گل آرایی بصورت باکس گل و همچنین گل خطی روی میز اصلی، استفاده می شود. اجرای این دیزاین در محل مشتری به ۲ ساعت زمان نیاز دارد و همانند تمامی دیزاینهای فلورینا، تم رنگ از سوی مشتری تعیین خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو، با فلورینا تماس بگیرید.